Dzisiaj: , g. Imieniny:

Ogłoszenia drobne » Praca » Dam pracę » dodaj ogłoszenie

Praca

Przyjmę pracownika do docieplen budynkow i płytkarza.

Kontakt:
Marcin Mogilno
Tel. 667 144 186

Oferta nr 32781/2011, ważna od 2014-10-24 do 31.10.2014

Praca od zaraz

Przyjmę do pracy w kebabie w strzelnie. Mile widziane doswiadczenie i dyspozycyjność.

Kontakt:
kebab
Tel. 516 435 602

Oferta nr 32709/2011, ważna od 2014-10-22 do 16.11.2014

Dam pracę

Intermarche w Mogilnie zatrudni osobę do ochrony sklepu. Mile widziani studenci. CV i podania proszę zostawiać w kasie głównej sklepu.

Kontakt:
Intermarche ul. Kasztanowa 2, 88-300 Mogilno
Tel. 519 509 638

Oferta nr 32658/2011, ważna od 2014-10-21 do 31.10.2014

Specjalista ds. produktów i rozliczeń Wielkopolska SKOK

Zadania: -profesjonalna obsługa klientów w tym przedstawianie oferty produktowej -realizacja operacji gotówkowych i bezgotówkowych -sporządzanie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi standardami -dbanie o wizerunek firmy Wymagania: -wykształcenie średnie lub wyższe -doświadczenie w wykonywaniu czynności związanych z obsługą kasową mile widziane -pozytywne nastawienie do ludzi -chęć rozwoju i uczenia się -znajomość obsługi pakietu MS Office Oferujemy: -stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę -wsparcie merytoryczne przełożonego oraz przygotowany program rozwoju kompetencji i zaangażowania w procesie adaptacji -dwutygodniowe szkolenie wstępne dla kandydata na pracownika Prosimy o przesłanie aplikacji na podany adres mailowy. Miejsce pracy: Mogilno Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Kontakt:
Wielkopolska SKOK Mogilno, pl. Wolności 16
e-mail: a.sochacka@wielkopolskaskok.pl

Oferta nr 32645/2011, ważna od 2014-10-21 do 22.11.2014

Praca

Sala Zabaw "Bajlnadia" w Mogilnie zatrudni młodą osobę, dyzpozycyjną w weekendy, do prowadzenia przyjęć urodzinowych oraz imprez okolicznościowych dla dzieci.

Kontakt:
Bajandia Hala widowiskowo-sportowa ul. Grobla 1b, Mogilno
Tel. 503 593 521

Oferta nr 32616/2011, ważna od 2014-10-20 do 31.10.2014

Praca na budowie

Praca na budowach poza Mogilnem, prawo jazdy kat.B

Kontakt:
ZUW
Tel. 697 216 390 e-mail: jan55@autograf.pl

Oferta nr 32540/2011, ważna od 2014-10-17 do 31.10.2014

 następne »

Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych ogłoszeń drobnych. Ogłoszenia nie są weryfikowane.
Wszelkie sprawy dotyczące działu "ogłoszenia drobne" prosimy kierować wyłącznie pod adres redakcja@cmg24.pl.
   O portalu  |  Polityka prywatności  |  Regulamin  |  Współpraca  |  Reklama